Pop & Rock - Reklamskylt Royal Crown

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REKLAMSKYLT, 1950-tal, Royal Crown Cola, Usa, litograferad plåt, ca 85 x 176 cm

Bruksslitage, märken, repor

541437

2018-05-31