Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALVAR AALTO, "Stol 51", böjträ samt svärtade karmar, 1930-tal, för Artek, modellen formgiven 1932 för Paimio sanatorium, Finland, sitthöjd ca 38 cm
Fläckar, slitage
541450
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här