Linnepress Heby Slott

Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott
Linnepress Heby Slott

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINNEPRESS, 1800-talets senare del, mahognyfaner, skåp med hyll- och lådinredning, höjd ca 181, 90x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Heby Slott

En dragring skadad, lös del finns

541451

2018-05-06