Albin Amelin

Albin Amelin
Albin Amelin

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): modell, signerad Amelin, olja på duk, 82x129 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541453

2018-05-06