Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, omkring 1800-talets mitt, Karl Johan, rot, färgad sits, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Zustandsbeschreibung
Stol saknar överliggare på ryggstöd
541461
2018-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner