Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1800-talets senare del, nyrenässans, sits och rygg med flätad rotting, sitthöjd ca cm
PROVENIENS: Heby Slott
541467
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här