Klädskåp Heby Slott
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1800-talets senare del, mahognyfaner, låda i nederdelen, blindlåda i överdel, höjd ca 166, 73x49 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott
Ställvist blekt, skada vid nyckelbussning
541474
2018-05-06