Klädskåp Heby Slott

Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott
Klädskåp Heby Slott

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1800-talets senare del, mahognyfaner, låda i nederdelen, blindlåda i överdel, höjd ca 166, 73x49 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Ställvist blekt, skada vid nyckelbussning

541474

2018-05-06