Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERDA SPRINCHORN (1871-1951): Diptyk, antikiserande figurscen med Apollon, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1941, väggreliefer i gips, vardera ca 50x50 cm
Hörn med avslag, gulnade
541476
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här