Gerda Sprinchorn diptyk

Gerda Sprinchorn diptyk
Gerda Sprinchorn diptyk
Gerda Sprinchorn diptyk
Gerda Sprinchorn diptyk
Gerda Sprinchorn diptyk
Gerda Sprinchorn diptyk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERDA SPRINCHORN (1871-1951): Diptyk, antikiserande figurscen med Apollon, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1941, väggreliefer i gips, vardera ca 50x50 cm

Hörn med avslag, gulnade

541476

2018-05-06