Soffa Heby Slott

Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott
Soffa Heby Slott

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Louis seize-stil, gråmålad, lösa dunplymåer, längd ca 184, sitthöjd 42 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, något blekt klädsel

541477

2018-05-06