Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 3 st, 1800-tal, sk. Bellmansstolar, kannelerade ben, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Senare bemålade, färgbortfall, spricka
541478
2018-05-06