Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERTIL VALLIEN samt ULRIKA HYDMAN-VALLIEN, miniatyrer vaser (4), skål (2) samt en pokal, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, höjd ca 4-18 cm
Zustandsbeschreibung
Några är etikettmärkta, smärre slitage
541498
2018-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner