Bertil Vallien samt Ulrika Hydman-Vallien glas

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERTIL VALLIEN samt ULRIKA HYDMAN-VALLIEN, miniatyrer vaser (4), skål (2) samt en pokal, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, höjd ca 4-18 cm

Zustandsbeschreibung

Några är etikettmärkta, smärre slitage

541498

2018-05-31