Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, vas samt kanna, unika, stengods, 1960/70-tal, Gustavsberg Studio, signerade ´Lisa L´, höjd ca 16.5-19,5 cm
Glasyr till vasen är något krackelerad, smärre slitage
541504
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här