Beck & Jung serigrafi
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer ink plot", serigrafi, signerad och numrerad Beck & Ljung 1981 47/100 , 96x96 cm
Märken från tidigare klisterlapp
541505
2018-05-04