Figuriner 2 stycken mopsar

Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar
Figuriner 2 stycken mopsar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURINER, 2 stycken, engelska mopsar, 1800-tal, lergods, höjd ca 18-25, längd 30 cm

Ben med skador, lagningar

541515

2018-05-10