Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROBERT MOTHERWELL (USA 1915-1991): "Soot Black Stone", signerad and numrerad Motherwell 6/50, litografi, 1973, motivmått ca 76,2 x 30,5 cm.
541524
2018-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här