Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOL, 1800-talets andra hälft, rotting, bemålade, sitthöjd 45 resp 44 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Bruksslitage, skador och färgbortfall
541532
2018-05-06