Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLOF GRUBB, bägare, 2 st., silver, Hudiksvall 1797, snarlika, välvd fot med svängda åsar, delvis förgyllda, livet med graverad dekor av blad och blommor, höjd 11 cm vikt 108 g
bucklor
541534
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här