Jean Fautrier Etsning

Jean Fautrier Etsning
Jean Fautrier Etsning
Jean Fautrier Etsning
Jean Fautrier Etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JEAN FAUTRIER (Fankrike, 1898-1964): "La boite", signerad Fautrier, numrerad 26/50, etsning och akvatint tryckt i färg, ca 29x36 cm

Kuntoraportti

541535

Päivämäärä:

2018-05-20