Jean Fautrier Etsning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JEAN FAUTRIER (Fankrike, 1898-1964): "La boite", signerad Fautrier, numrerad 26/50, etsning och akvatint tryckt i färg, ca 29x36 cm
Kuntoraportti
541535
Päivämäärä:
2018-05-20