Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, tvådelat, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, inredning hyllor samt lådor, höjd ca147, bredd ca 105 cm

Skador, slitage

541540

2018-05-06