Tord Lager Litografi

Tord Lager Litografi
Tord Lager Litografi
Tord Lager Litografi
Tord Lager Litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TORD LAGER (född 1942): Sittande kvinnofigur, signerad samt daterad Tord Lager 1993, numrerad 14/90, färglitografi, bladmått ca 62x47 cm

Zustandsbeschreibung

541543

2018-05-20