Bord Heby Slott
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD med låda i sargen, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, beslag i mässing, oval form, höjd ca 69, 68,5x54 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott
Fanerresningar, slitage, sprickor, lösa dekor element
541544
2018-05-06