Bord Heby Slott

Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott
Bord Heby Slott

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORD med låda i sargen, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, beslag i mässing, oval form, höjd ca 69, 68,5x54 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Fanerresningar, slitage, sprickor, lösa dekor element

541544

2018-05-06