Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bestående av karmstolar 1 par, soffa, betsad bok, gul plysch sitthöjd 35 cm, längd 154 cm, soffbord medföljer
Slitage
541545
2018-05-06