Salongsgrupp Heby Slott

Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott
Salongsgrupp Heby Slott

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bestående av karmstolar 1 par, soffa, betsad bok, gul plysch sitthöjd 35 cm, längd 154 cm, soffbord medföljer

Slitage

541545

2018-05-06