Stolar Heby Slott
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOL, STOLAR, 6 st, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérade i mahogny, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 47 resp 46 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Förgyllda dekorelement saknas, lagningar, fanérskador
541546
2018-05-06