Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffobrd, Trensum, 1960-tal, jakaranda, en låda i sargen, höjd ca 50 cm, 147x64 cm, CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Smärre slitage, repor och märken
541549
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här