Soffbord Trensum
Valmis
2018-05-06
541549
| Korkein tarjous | 13 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, soffobrd, Trensum, 1960-tal, jakaranda, en låda i sargen, höjd ca 50 cm, 147x64 cm, CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Smärre slitage, repor och märken