Soffbord Trensum

Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum
Soffbord Trensum

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffobrd, Trensum, 1960-tal, jakaranda, en låda i sargen, höjd ca 50 cm, 147x64 cm, CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer

Smärre slitage, repor och märken

541549

2018-05-06