Sängar Heby Slott
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, vitmålade, skuren dekor, höjd ca 109-134, bäddmått 90x200 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Dekorknoppar medföljer, senare gavlar, äldre medföljer, slitage, färgbortfall,
541556
2018-05-06