Sängar Heby Slott

Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott
Sängar Heby Slott

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, vitmålade, skuren dekor, höjd ca 109-134, bäddmått 90x200 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Dekorknoppar medföljer, senare gavlar, äldre medföljer, slitage, färgbortfall,

541556

2018-05-06