Stolar Heby Slott

Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott
Stolar Heby Slott

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 3+3+2, 1800-talets mitt, senempire, fanérade i björk resp mahogny, skulpterad dekor, delvis svarvade ben, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44/48/45 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Skador, torrsprickor, delar saknas, skadad klädsel

541561

2018-05-06