Stolar Heby Slott
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 3+3+2, 1800-talets mitt, senempire, fanérade i björk resp mahogny, skulpterad dekor, delvis svarvade ben, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44/48/45 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Skador, torrsprickor, delar saknas, skadad klädsel
541561
2018-05-06