Pall Heby Slott

Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott
Pall Heby Slott

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, STEGE, 1800-tal, bemålad furu, höjd ca 65-87 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage

541568

2018-05-06