Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
541577
2018-05-05