Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

541577

2018-05-05