Klubbat för:
19 500 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, Louis seize-stil, gråmålad, lösa dunplymåer, sitthöjd 42 cm
PROVENIENS: Heby Slott
lösa kantband, ytlsitage, fläckar
541584
2018-05-06