Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRÄDSPEL, 1800-tal, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, vändbar skiva, höjd ca 78, 65x42 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Torrsprickor, udda schackpjäser medföljer
541586
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här