Spelbord Heby Slott

Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÄDSPEL, 1800-tal, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, vändbar skiva, höjd ca 78, 65x42 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Torrsprickor, udda schackpjäser medföljer

541586

2018-05-06