FAT av silver S:t Petersburg sannolikt 1844
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAT, silver, med ryska stämplar för okänd mästare, S:t Petersburg sannolikt 1844, ovalt på fyra snäckliknande fötter, riklig kantdekor av akantus och växter, höjd 3, vikt ca 278 gram, längd 21, bredd 16 cm
Smärre repor
541593
2018-05-04