FAT av silver S:t Petersburg sannolikt 1844

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, silver, med ryska stämplar för okänd mästare, S:t Petersburg sannolikt 1844, ovalt på fyra snäckliknande fötter, riklig kantdekor av akantus och växter, höjd 3, vikt ca 278 gram, längd 21, bredd 16 cm

Smärre repor

541593

2018-05-04