Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
IKON, Ryssland 1800-tal, Helgon Biskopar Mitrofan och Tikhon, tempera på pannå 22x17,5 cm.
Skador.
541606
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här