Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

IKON, Ryssland 1800-tal, Helgon Biskopar Mitrofan och Tikhon, tempera på pannå 22x17,5 cm.

Skador.

541606

2018-05-05