Skrivbord Heby Slott

Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott
Skrivbord Heby Slott

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets mitt, biedermeier, fanerad med valnöt och valnötsrot, skiva klädd i läderimitation, höjd ca 90, 140x69 cm, nyckel finns

PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, blekt

541609

2018-05-06