Pop & Rock - Hagström Standard elgitarr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

13 000 SEK

HAGSTRÖM, elgitarr, modell standard, tidigt 1960-tal, kropp och greppbräda och huvud i pärlemorimitation, serienummer 508067, modern gigbag medföljer

Bruksspår, repor på baksidan, elektroniken behöver ses över, halsen behöver justeras

541612

2018-05-31