Pop & Rock - Hagström Standard elgitarr
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
13 000 SEK
HAGSTRÖM, elgitarr, modell standard, tidigt 1960-tal, kropp och greppbräda och huvud i pärlemorimitation, serienummer 508067, modern gigbag medföljer
Bruksspår, repor på baksidan, elektroniken behöver ses över, halsen behöver justeras
541612
2018-05-31