Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): L´ange Gabriel remet ça, signerad och daterad Louis Cane 1977, gouache/akvarell, ca 101x74 cm
541614
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här