Louis Cane

Louis Cane
Louis Cane
Louis Cane
Louis Cane

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): L´ange Gabriel remet ça, signerad och daterad Louis Cane 1977, gouache/akvarell, ca 101x74 cm

541614

2018-05-05