Pop & Rock - Hagström Standard

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

HAGSTRÖM, elgitarr, modell standard, tidigt 1960-tal, svartlackerad kropp med vita kantlister, greppbräda och huvud i pärlemorimitation, tremolo, serienummer 493227, modern gigbagmedföljer

Bruksspår, kantlist med smärre skador, Hagströmlogon saknar bit av bokstaven t, potentiometrarna är mogna för utbyte, halsen behöver justeras

541623

2018-05-31