Matbord Heby Slott

Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott
Matbord Heby Slott

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, senempire, 1800-talets mitt, svarvade ben, på hjultrissor, höjd ca 80, diameter 149 cm

PROVENIENS: Heby Slott

Sprickor, slitage, fläckar

541626

2018-05-06