Anders Carlsson, fotografi, signerat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS CARLSSON (född 1950), fotografi, digitalprint, "Papegojtulpan", signerad och daterad a tergo 2004, bildstorlek 19x19 cm

541632

2018-05-04