Salongsbord taburett Heby Slott

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, TABURETT, 1800-talets mitt, fanérade i björk, stoppad sits, bordets mått höjd ca 74, diameter 73 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Ytskador, klädsel med slitage

541634

2018-05-06