Spegelar nyrokoko Heby Slott
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PAR SPEGLAR, nyrokoko, 1800-talets slut, förgyllda, dekor i pastellage, marmorerad sockel, total höjd ca 308x93 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, skador, lösa delar medföljer, dekor delar saknas
541638
2018-05-06