Skåp senbarock Heby Slott

Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott
Skåp senbarock Heby Slott

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKRIVSKÅP, senbarock, troligen stockholmsarbete, fanerad med valnöt, brännförgyllda beslag, bruttet krön, över del med fack, lådor och hyllor, höjd ca 234, 112x60 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott

Slitage, fanerbortfall, ytskador, enstaka delar saknas, sprickor

541642

2018-05-06