Skoskrapa Heby Slott

Skoskrapa Heby Slott
Skoskrapa Heby Slott
Skoskrapa Heby Slott
Skoskrapa Heby Slott
Skoskrapa Heby Slott
Skoskrapa Heby Slott

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOSKRAPA, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, svarvad svärtat handtag, skarpa i smide, höjd ca 104 cm
PROVENIENS: Heby Slott

541651

2018-05-06