Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOSKRAPA, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, svarvad svärtat handtag, skarpa i smide, höjd ca 104 cm
PROVENIENS: Heby Slott
541651
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här