Spelbord Heby Slott

Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott
Spelbord Heby Slott

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, höjd ca 76, 89x44,5 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Fothy lsor saknas, lagning, smärre ytskador och torrsprickor

541658

2018-05-06