Pop & Rock - Hagström Kent elgitarr
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAGSTRÖM, elgitarr, modell Kent, tidigt 1960-tal, vinylklädd träkropp med front av akrylatplast, 2 singlecoilmickar, serienummer 527074
Bruksspår, saknar svajarm samt volymratt, skador/lagning vid inputjacket, skador på plastfronten,elbrus, potentiometrarna mogna för utbyte
541663
2018-05-31