Ljuskrona Heby Slott

Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, zink, patinerad, höjd ca 80, diameter 44 cm
PROVENIENS: Heby Slott

541664

2018-05-06