Jean Lurçat, Modell

Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JEAN LURÇAT (Frankrike, 1892-1966): Modell,
signerad och daterad Lurçat -26, akvarell på pannå av papp, 34,5 x 50,5 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541674

2018-05-06