Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JEAN LURÇAT (Frankrike, 1892-1966): Modell,
signerad och daterad Lurçat -26, akvarell på pannå av papp, 34,5 x 50,5 cm
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
541674
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här