André Lhote, Landskap

André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap

Klubbat för:

66 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ANDRÉ LHOTE (Frankrike, 1885-1962): Landskap, signerad A. Lhote, olja på pannå, 60 x 47 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541676

2018-05-06